PLASTİK GERİ DÖNÜŞÜM SEKTÖRÜNÜN BULUŞMA NOKTASI: REPLAST EURASIA

Plastik geri dönüşüm sektörünün tüm paydaşlarını tek çatı altında buluşturan RePlast Eurasia Fuarı Türkiye’nin ilk ve tek plastik geri dönüşüm fuarı olarak katılımcılarına dünyanın dört bir yanından gelen sektör profesyonelleri ile yeni iş birlikleri kurma fırsatı sunuyor. Yeni iş ortaklıklarına zemin hazırlamanın yanı sıra katılımcılar mevcut iş ortakları ile bir araya gelme ve sektörü değerlendirma fırsatı buluyor. Yeni iş fikirlerinin, sektöre dair güncel gelişmelerin paylaşıldığı fuarda düzenlenen konferanslar aracılığıyla da sektörel bilgi paylaşımı gerçekleşiyor. Fuar katılımcıları sadece Türkiye’de değil aynı zamanda yurt dışında da marka bilinirliğini artırma ve şirket imajını güçlendirme imkanı yakalıyor.

REPLAST EURASIA FUARI DÜZENLENDİĞİ İLK YILDA BÜYÜK BİR BAŞARIYA İMZA ATTI

85 ülkeden 8.253 sektör profesyonelini fuar katılımcıları ile bir araya getiren Plastik Geri Dönüşüm Teknolojileri ve Ham Maddeleri Fuarı 6 kıtadan profesyonel ziyaretçiye ev sahipliği yaptı. Ulusal ve uluslararası pazarda etkin bir oyuncu olmak için katılımcılarına büyük bir fırsat sunan RePlast Eurasia Fuarı düzenlendiği ilk yılda geniş kitlelere ulaşarak rekora imza attı. 10 ülkeden 124 firma katılımı ile gerçekleşen fuar Türkiye’de plastik geri dönüşüm sektörünün lider fuarı olma yolunda büyük bir başarı kaydetti.
 

YERİNİZİ AYIRTIN!

STAND ALANI KİRALAMAK İÇİN TIKLAYIN

NEDEN REPLAST EURASIA FUARI’NDA OLMALISINIZ?

Marka Bilinirliğini Artırma Fırsatı

Plastik geri dönüşüm sektörünün lider markalarının tercihi olan Türkiye’nin ilk ve tek plastik geri dönüşüm fuarı, RePlast Eurasia Fuarı’nda katılımcı olarak markanızın görünürlüğünü artırabilir ve marka bilinirliğizi güçlendirebilirsiniz. Yurt içinden ve yurt dışından gelen ziyaretçiler ile doğrudan iletişim kurarak markanızı tanıtabileceğiniz gibi sektördeki firmalar arasında da bilinirliğinizi artırabilirsiniz. Fuarda geliştireceğiniz bağlantılar ile yeni bir iş ağı kurabilir, markanızı ileri taşıyabilirsiniz.

Mevcut İş Birliklerini Güçlendirme ve Yeni İş Bağlantıları Kurma İmkanı

RePlast Eurasia Fuarı’nda mevcut müşterilerinizle yüz yüze görüşme ve iş bağlantılarınızı güçlendirme şansı yakalayabilirsiniz. Sektör profesyonellerini tek çatı altında buluşturan fuar aracılığıyla mevcut iş ortaklıklarıınızı güçlendirirken yeni firmalarla tanışarak müşteri portföyünüzü geliştirebilirsiniz.

Yeni Bir Topluluğun Parçası Olma Şansı

Geri dönüşüm teknolojileri, döngüsel ekonomi konularında uzmanlaşmış bir topluluğun parçası olma fırsatını değerlendirerek hem kişisel hem de profesyonel yaşamınızda kendinizi geliştirme imkanına sahip olabilirsiniz. Bu topluluğun bir parçası olarak alanında uzman sektör profesyonelleri ile tanışarak bilgi ve deneyimlerinizi paylaşabilir, ortak projeler ve iş birlikleri gerçekleştirebilirsiniz.

Mesleki Bilginizi Artırma Fırsatı

Fuar esnasında düzenlenen, üst düzey sektör profesyonellerinin katılımı ile gerçekleşen konferanslar ile sektör hakkındaki bilgi birikiminizi artırabilir, plastik geri dönüşüm sektöründeki son gelişmeleri yakından takip etme fırsatı bulabilirsiniz.

Rekabet Avantajı Elde Etme Şansı

Rakiplerinizin de bulunduğu platformda en yeni ürün ve hizmetlerinizi tanıtarak hedef kitlenize doğrudan ulaşma imkanı yakalayabilir, rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz. Pazarın nabzını tutarak ve trendleri takip ederek işinizde fark yaratabilirsiniz.
 

Küresel Ağ Oluşturma Fırsatı

Dünyanın dört bir yanından nitelikli ziyaretçileri bir araya getiren 2.Plastik Geri Dönüşüm Teknolojileri ve Ham Maddeleri Fuarı’nda 6 kıtadan gelen profesyoneller ile buluşarak uluslararası arenada etkin bir oyuncu olma yolunda büyük bir adım atma fırsatı yakalayabilirsiniz.