PLASTİK GERİ DÖNÜŞÜM TEKNOLOJİLERİ VE HAM MADDELERİ FUARI REPLAST EURASIA 2. KEZ SEKTÖRÜN BULUŞMA NOKTASI OLMAYA HAZIRLANIYOR! 

Plastik geri dönüşümü alanında ürün ve hizmetlerin sergileneceği aynı zamanda sektörel bilgi paylaşımlarının yapılacağı RePlast Eurasia Fuarı 8-10 Mayıs 2025 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçilerine kapılarını açmaya hazırlanıyor. Sektörün Türkiye’de düzenlenen ilk ve tek fuarı olan RePlast Eurasia Fuarı’nda sürdürülebilir gelecek için geri dönüşüm teknolojileri ve ham maddeleri konusundaki son gelişmeleri tek platformda keşfedin. Düzenlendiği ilk yılda büyük bir başarı elde ederek rekorlara imza atan fuar ulusal ve uluslararası sektör profesyonellerinin buluşma noktası olmaya devam edecek!
 

BİLETİNİZ TEK TIK UZAĞINIZDA!

ÜCRETSİZ ONLİNE BİLET

REPLAST EURASIA FUARI'NI ZİYARET EDEREK YAKALAYACAĞINIZ 5 FIRSAT

PLASTİK GERİ DÖNÜŞÜM ENDÜSTRİSİNİ KEŞFEDİN

Plastik atıklara değer katan RePlast Eurasia Fuarı plastik geri dönüşüm sektörünün geleceğini şekillendirecek. Uluslararası katılımcı ve ziyaretçilere ev sahipliği yapacak olan fuarda sürdürülebilir gelecek için geri dönüşüm teknolojileri ve ham maddeleri konusundaki en son yenilikler tek platformda sektör profesyonellerine sunulacak. Plastik geri dönüşümü alanında faaliyet gösteren küresel katılımcılar ile doğrudan iletişim kurma şansı yakalayarak iş bağlantılarınızı güçlendirebilir, yüzlerce firmanın bir arada olduğu fuarda ürün ve hizmetleri inceleyerek yeni tedarikçilerinizi tek çatı altında bulabilirsiniz.

SEKTÖRÜN BİLGİ PAYLAŞIM PLATFORMU

2. Plastik Geri Dönüşüm Teknolojileri ve Ham Maddeleri Fuarı sırasında düzenlenecek üst düzey sektör profesyonellerinin katılımıyla gerçekleşecek konferanslar, plastik geri dönüşüm sektörü hakkında derinlemesine bilgi edinme fırsatı sunuyor. Alanında uzman firma yetkilileri ile bire bir görüşme şansı elde ederek sektördeki gelişmeleri yakından takip edebilir aynı zamanda plastik geri dönüşümü, gelecekte sektörü bekleyen teknolojik gelişmeler ve yasal uygulamalar, sürdürülebilirlik, döngüsel ekonomi gibi çok çeşitli konu etrafında şekillenecek olan oturumlarda yer alabilirsiniz.

PLASTİK GERİ DÖNÜŞÜM ENDÜSTRİSİNE ÖZEL İLK VE TEK FUAR: REPLAST EURASIA 

Türkiye'de plastik geri dönüşüm endüstrisi alanında ilk kez düzenlenen ve düzenlendiği ilk yılda, 10 ülkeden 124'ün üzerinde katılımcı firma ve 85 ülkeden 8.253  ziyaretçiye ev sahipliği yaparak büyük bir başarıya imaza atan RePlast Eurasia Fuarı'nda yeni bir topluluğun parçası olmaya hazır olun. Aradığınız geri dönüşüm ürün ve hizmetleri keşfedebileceğiniz fuarda ürün-özellik-fiyat karşılaştırması yaparak sektörü analiz etme imkanı bulacaksınız. Firmanız için en uygun ürünü seçme konusunda doğru kararı vermek için geniş ürün yelpazesini tek çatı altında inceleyebilirsiniz.

TÜRKİYE'DE PLASTİK GERİ DÖNÜŞÜM SEKTÖRÜNÜN LİDER FUARI OLMA YOLUNDA BÜYÜK BAŞARI

Türkiye plastik geri dönüşüm sektörü, yaklaşık 400.000 kişiye doğrudan istihdam sağlamanın yanı sıra kendisi ve tedarik sağladığı sektörler ile birlikte bu sayıyı yaklaşık 1.2 milyon kişiye çıkararak önemli bir ekonomik etki yaratıyor. Yıllık %8 civarında istikrarlı bir büyüme gösteren sektör, genç nüfusu istihdam etmesiyle öne çıkıyor. Türkiye'de plastik geri dönüşüm sektörünün lider fuarı olma yolunda büyük başarı gösteren RePlast Eurasia Fuarı 8-10 Mayıs 2025 tarihlerinde 2. kez gerçekleşecek. RePlast Eurasia Fuarı'nda sektördeki en yenilikçi ürünler ve çözümler sergilenirken, küresel ziyaretçiler ve katılımcılar arasında önemli iş birliklerine zemin hazırlanıyor. Plastik Geri Dönüşüm Teknolojileri ve Ham Maddeleri Fuarı'nı ziyaret ederek Türkiye plastik geri dönüşüm sektörünü daha yakından keşfedin! 
 

KÜLTÜR VE TURİZM MERKEZİ İSTANBUL SİZİ BEKLİYOR

Replast Eurasia Fuarı'nı ziyaret ederek yalnızca plastik geri dönüşüm sektöründeki yenilikleri keşfetmekle kalmayacak aynı zamanda İstanbul'un eşsiz ve büyülü atmosferini deneyimleyeceksiniz. Tarihi zenginliği, kültürel mirası ve modern dokusuyla dünya çapında tanınan İstanbul şehrini keşfetmek deneyiminizi unutulmaz kılacak!