PLASTİK GERİ DÖNÜŞÜM TEKNOLOJİLERİ VE HAM MADDELERİ FUARI REPLAST EURASIA, 2. KEZ SEKTÖR PROFESYONELLERİNİN BULUŞMA NOKTASI OLMAYA HAZIRLANIYOR

RePlast Eurasia, 2. Plastik Geri Dönüşüm Teknolojileri ve Ham Maddeleri Fuarı, Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından PAGÇEV Yeşil Dönüşüm ve Teknoloji Derneği iş birliği ile 8-10 Mayıs 2025 tarihlerinde gerçekleşecek. Düzenlendiği ilk yılda rekora imza atan fuar sektördeki konumunu güçlendirmeye devam edecek. Plastiğin geri dönüştürülerek hayata değer katması için gerekli olan tüm aşamalara yönelik ürün ve hizmet üreten geri dönüşüm ham madde ve teknoloji firmaları, sektör profesyonelleriyle RePlast Eurasia Fuarı’nda ikinci kez bir araya gelecekler.

FUAR BİLGİLERİ

Tarih: 8-10 MAYIS 2025
Konum: İSTANBUL - TÜRKİYE
Yer: TÜYAP FUAR VE KONGRE MERKEZİ


REPLAST EURASIA FUARI’NI ZİYARET EDEREK YAKALAYACAĞINIZ 5 FIRSAT

TÜRKİYE’DE PLASTİK GERİ DÖNÜŞÜM ALANINDA DÜZENLENEN İLK VE TEK FUAR

Türkiye’de plastik geri dönüşüm ham maddeleri ve teknolojilerin vitrine çıktığı ilk ve tek platform olan RePlast Eurasia Fuarı’nda geri dönüşüm makine üreticileri, toplama ayrıştırma yapan firmalar, filtre üreten firmalar, geri dönüşüm ham madde üreticileri, petrokimya firmaları, geri dönüşüm poşet üreticileri son teknoloji ürün ve hizmetlerini sergileyecek.

PLASTİK ATIKLARA DEĞER KATAN REPLAST EURASIA FUARI YENİ REKORLARA İMZA ATACAK

Plastik atıkların geri kazanılması sürecinde toplama, ayrıştırma, yıkama ve temizleme, öğütme, erime ve ekstrüzyon, yeniden işleme ve üretim, inovasyon aşamalarının tümünde hizmet veren firmaların katılımcı olarak yer alacağı fuarda; plastik sanayi, makine sanayi, ambalaj sanayi, mobilya sanayi, metal sanayi, otomotiv sektörlerinde hizmet veren çok geniş bir sektörel dağılıma sahip ziyaretçi profilinin yer alacağı fuar yeni rekorlara imza atmaya hazırlanıyor. Düzenlendiği ilk yılda ulusal ve uluslararası binlerce sektör profesyoneline ev sahipliği yaparak büyük başarıya imza atan fuarda yeni iş birlikleri kurma, plastik geri dönüşüm alanındaki son teknoloji ürünleri detaylı inceleme, iş ağınızı genişletme fırsatını kaçırmayın!