TÜRKİYE’DE PLASTİK GERİ DÖNÜŞÜM TEKNOLOJİLERİ VE HAM MADDELERİN SERGİLENDİĞİ İLK VE TEK PLATFORM

RePlast Eurasia, Plastik Geri Dönüşüm Teknolojileri ve Ham Maddeleri Fuarı, Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından PAGÇEV Yeşil Dönüşüm Teknoloji Derneği iş birliği ile gerçekleşecek. Fuar Türkiye’nin yeşil dönüşümdeki ilerleyişine önemli bir ivme kazandıracak. Plastiğin geri dönüştürülerek hayata değer katması için gerekli olan tüm aşamalara yönelik ürün ve hizmet üreten geri dönüşüm ham madde ve teknoloji firmaları, sektör profesyonelleriyle RePlast Eurasia Plastik Geri Dönüşüm Teknolojileri ve Ham Maddeleri Fuarı’nda ilk kez bir araya gelecekler.

REPLAST EURASIA FUARI BİLGİLERİ

Tarih:2-4 Mayıs 2024
Konum: İSTANBUL - TÜRKİYE
Yer: TÜYAP FUAR VE KONGRE MERKEZİ


REPLAST EURASİA FUARI’NI ZİYARET ETMENİZ İÇİN 6 NEDEN

FUAR PLASTİK GERİ DÖNÜŞÜM ÖDÜLLERİ VE KONFERANSINA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK


RePlast Eurasia Fuarı yeşil dönüşümde Türkiye’yi ileriye taşıyarak bir marka haline getirmek için geri dönüşüm sektörünün lider firmalarını bir araya getiriyor. Fuar aynı zamanda Türkiye’nin ilk PAGÇEV Plastik Geri Dönüşüm Ödülleri’ne ev sahipliği yapacak. 7 farklı kategoride verilecek ödüllerin sahipleri RePlast Eurasia Fuarı’nda açıklanacak. Alanında uzman konuşmacıların en güncel sektörel bilgilerini paylaşacakları konferans 2 Mayıs 2024 tarihinde 13.00 – 17.00 arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.


 

PLASTİK ATIKLARA DEĞER KATAN FUAR

Plastik atıkların geri kazanılması sürecinde toplama, ayrıştırma, yıkama ve temizleme, öğütme, erime ve ekstrüzyon, yeniden işleme ve üretim, inovasyon aşamalarının tümünde hizmet veren firmaların katılımcı olarak yer alacağı fuarda, ambalaj sanayinden beyaz eşya sanayine, bilişim teknolojilerinden bankacılık sektörüne, cam sanayinden mobilya sektörüne kadar çok geniş bir sektörel dağılıma sahip ziyaretçi profilinin bir arada olacağı fuarı ziyaret etmek için şimdi ücretsiz online biletinizi alabilirsiniz.

ÜCRETSİZ BİLET İÇİN TIKLAYIN