Firma Adı İletişim Konum
ALTECH MAKİNE SAN. VE TİC. A.Ş.
AKÇABURGAZ MAH. 3137.SOKAK NO: 20 / ESENYURT / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 505 2273
Web: https://www.altechmakina.com
Salon: 11
Stant: 1110A
Ürün Grupları
  • Geri Donusum Makine Ureticileri
  • Geri Donusum Makine Teknolojileri
  • Ekstruderler
  • Filtre Ureten Firmalar

1974 Yılında, çeşitli makinelerin imalatı ve sonraki yıllarda plastik geri dönüşüm makineleri üretimlerine başlayan Altech Makine, 1986 yılında taşındığı 3500 metrekarelik yeni tesisinde işlerini genişleterek çeşitli ülkelere ihracat yapmaya başlamış ve bugün 11.000 m2 yeni fabrikasında tam 45 ülkeye geri dönüşüm makine ihracatı gerçekleştiren bir entegre tesis haline gelmiştir. Doğal kaynakların korunması, ekonomiye yeniden kazandırılması için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Altech Makine olarak, üretimlerimizi daha yaşanabilir bir dünyanın inşasında payımızın olduğu bilinci ile gerçekleştiriyoruz. Teknolojik gelişmeleri zamanında takip edebilme, imalat süreçlerine hızla dahil etme prensibine ve modern üretim koşullarını her daim dinamik tutabilme kabiliyetine sahibiz. Plastik geri dönüşüm hatları ve plastik eriyik filtre sistemleri yapan Altech Makine; uzman mühendis kadrosu, güçlü teknik departmanı ve uzman AR-GE ekibinin heyecanlı ve inovatif çalışmalarıyla elde ettiği bilinirliğini bir ekol olma hedefiyle perçinlemekte; yurt içinde ve yurt dışında öncelikle tercih edilen bir şirket olma gayretindedir. Altech Makine olarak, öncelikli hedef ve stratejilerimizi, kaliteden ödün vermeden zamanında üretim ve zamanında teslim prensibimiz ile birleştiriyoruz. Üretimde kalite prensibi, satış öncesi ve sonrası teknik destek hizmeti, müşteri memnuniyeti ilkesi ve her zaman en iyiyi yapma ve başarma tutkusu ile üretimlerimize devam etmekte, bunun karşılığı olarak gelişmesini, büyümesini ve yıllardır sizlere vermiş olduğu hizmetin haklı gururunu yaşamaktayız. Daha inovatif ve daha güçlü geri dönüşüm teknolojileri üretmek için aldığımız ilham gücümüz ve başarma arzumuz sayesinde, bugünümüz ve geleceğimiz için verdiğimiz her sözü tutmak gayretiyle üretimlerimize durmadan devam ediyoruz.

RGT W MODEL KIRICI KOMPAKTÖR AKUPLELİ GERİ DÖNÜŞÜM HATTI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

RGT W Model Plastik Geri Dönüşüm Makinasında; Kırma, karıştırma, ısıtma, yoğunlaştırma, kurutma, besleme işlemlerini yaparak, düşük enerji ile yüksek performans sağlar. Özel vida tasarımı, gaz alma sistemi ve granül kesim sistemi ile kullanım kolaylığı ve çıkan ürün kalitesinde yüksek performans gösterir. Baskısız ve düşük baskılı ürünlerde uygun olan RGT W model granül makinası müşterinin ihtiyaçlarına uygun kapasiteye göre modellenmiştir.

RGT TW MODEL KIRICI KOMPAKTÖR AKUPLELİ GERİ DÖNÜŞÜM HATTI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

RGT TW Serisi Geri Dönüşüm Makinaları, çift gaz alma fazı, ayırt edici vakum sistemi, daha fazla baskılı veya yüksek nemli malzemelerle, sonuç odaklı model RGT TW Serisi Geri Dönüşüm Makinası Modeli: Karıştırma, Kırma, Yoğunlaştırma, Besleme ve Isıtma işlemleri tek seferde gerçekleştirilir. Çift gaz almalı, özel vidalı tasarımlı, vakum sistemli, daha baskılı ve daha ıslak ürünleri geri dönüştüren RGT TW Modeli, daha parlak granüller sağlar. Sistemin otomasyon grubu, plastik partiküllerin ergimesini sağlayan ekstruder, granülatör ile filtre grubu, santrifüj tasarım ve teknolojisinin üstünlüğü, yüksek kapasite, düşük enerji tüketimi sayesinde granüllerin kusursuz tasarım ve kalitede olması sağlanmaktadır.

RGT TANDEM MODEL KIRICI KOMPAKTÖR AKUPLELİ GERİ DÖNÜŞÜM HATTI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kırıcı kompaktörlü birinci Extruder, eriyiğin gazı giderildikten sonra malzemeleri filtrasyona hazırlar. Filtrasyondan sonra ayrıca özel gaz giderme ünitesi bulunmaktadır. Eriyik Tandem Extrudere kapalı sistem olarak beslenir. Üçüncü gaz giderme, Tandem Extruder üzerinde gerçekleştirilir. Tandem Model, ağır baskılı malzemeler, karışık renkli malzemeler veya yüksek nem seviyesine sahip malzemeler için kullanılır. Tandem Model, gaz ve nem içermeyen yüksek kaliteli granüller sağlar ve daha parlak granüller sağlar.

RGT SF MODEL YANDAN BESLEMELİ GERİ DÖNÜŞÜM HATTI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Plastik malzemeler başka bir vida sayesinde ana vidaya itilerek beslenir. Müşterilerin kapasite ve ihtiyaçlarına göre 300kg/h den 2000kg/h e kadar model alternatifleri önerir. RGT SF Serisi; Kırılmış ve belirli ölçülere tabi plastik malzemeler helezon vasıtasıyla yandan ekstrüdere beslenir. Ana ekstruder ve besleme helezonu Altech tasarımına aittir. Mükemmel kapasitelere ulaşacak ve süper plastifikasyon sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. RGT SF Serisi kırılmış, sert hurda ürünler için yüksek performans gösterir. Tek gaz alma ünitesi ve güçlü vakum sistemi sayesinde gaz partiküllerini ayrıştırır ve sonuçta parlak plastifiye granüller elde edilir.

MICROFILT LDF500/350 LAZER ERİYİK FİLTRESİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Atık Plastiklerde mevcut olan kağıt, kauçuk, tahta, erimemiş plastik vs. gibi istenmeyen yabancı parçacıklar, teknolojisinin farkındalığı ile el değmeden otomatik olarak plastikten ayrıştırılarak, kontaminasyonları deşarj edilir. Yüksek kontaminasyon çıkışı ve düşük eriyik kaybı ile, geri dönüşüm sektörü üreticilerine inanılmaz kolaylıklar ve kar sağlar. Manuel filtre sistemlerinde; endüstriyel ve kullanıcı sonrası plastiklerin filtrasyonunda, filtre ekranı 3-5 dk arasında değişim söz konusu iken, lazer disk filtre ile 1 haftaya kadar ekran değişimi olmadan; extruderin maksimum kapasitelere çıkabilmesine olanak ve mükemmel bir performans sağlar. Her tür geri dönüşüm ekstruderlerine kolaylıkla bağlantı olabilecek şekilde tasarlanmış olan Altech Microfilt Filtre; müşterilerin kapasitelerine uygun olacak şekilde modellerini sunmaktadır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • ALTECH
  • MICROFILT